РЕКОМЕНДАЦІЇ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Уникайте надмірних вимог. Не вимагайте від дитини все і відразу. Ваші вимоги мають відповідати рівню розвитку її навичок і пізнаваль­них здібностей. Не забувайте, що такі важливі й потрібні якості, як ста­ранність, акуратність, відповідальність, не формуються відразу. Дитина поки ще вчиться керувати собою, організовувати свою діяльність і дуже потребує-підтримки, розуміння та схвалення з боку дорослих. Завдання тат і мам — запастися терпінням і допомогти дитині.

/Files/images/psiholog/аа.jpg

Право на помилку. Важливо, щоб дитина не боялася помиля­тися. Якщо в неї щось не виходить, не сваріть її. Інакше вона буде боятися помилятися, повірить у те, що нічого не може. Навіть дорос­лому, коли він вчиться чогось нового, не все відразу удається. Якщо ви помітили помилку, зверніть увагу дитини на неї і. запропонуйте її виправити. Обов'язково хваліть дитину. Хваліть за кожен, навіть зовсім малюсінький успіх.

/Files/images/psiholog/прр.jpg

Не думайте за дитину. Допомагаючи дитині виконувати зав­дання, не втручайтеся у все, що вона робить. Інакше дитина почне думати, що вона не здатна упоратися із завданням самостійно. Не думайте і не вирішуйте за неї, інакше вона дуже швидко зрозуміє, що їй не варто займатися, батьки все одно допоможуть усе вирішити.

/Files/images/psiholog/ол.jpg

Не пропустіть перші труднощі. Звертайте увагу на будь-які труд­нощі своєї дитини і в міру потреби звертайтеся до фахівців. Якщо в ди­тини .є проблеми зі здоров'ям, обов'язково займіться лікуванням, оскіль­ки майбутні навчальні навантаження можуть суттєво погіршити стан дитини. Якщо вас щось турбує в поведінці, не соромтеся, звертайтеся по допомогу і за порадою до психолога. Якщо в дитини є проблеми з мов­ленням, то відвідайте логопеда.

/Files/images/psiholog/лд.jpg

Улаштовуйте свята. Обов'язково влаштовуйте маленькі свята. Привід для цього придумати зовсім не важко. Радійте її успі­хам. Нехай у вас і вашої дитини буде гарний настрій!

/Files/images/psiholog/жє.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 455

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.