Здоровий спосіб життя - це:

- раціональний режим дня;

- правильне харчування;

- повноцінний сон;

- рухова активність;

- заняття фізкультурою і спортом;

- перебування на свіжому повітрі;

- відсутність шкідливих звичок.

/Files/images/fzichne_vihovannya/twznhjyr-fcios-sxztg.jpg

Живи спортивно!

Спорт - це головна складова частина фізичної культури. Спорт - це метод фізичного виховання. Сьогодні налічується більше 200 видів спортивних вправ.

Кожна з них характеризується своїм предметом змагання, особливим складом дій на м'язову і суглобовий систему організму.

Як показує світовий досвід, щодня потрібно приділяти собі хоча б трохи часу, і результат не забариться. Займаючись хоча б, одним з видів спорту, у людини підвищується настрій, з'являється бадьорість, м'язи стають пружними, поліпшується зовнішній вигляд, покращується здоров'я, підвищується імунітет.

Харчуйся розумно!

Харчування є необхідною і першою умовою життя. Енергія, що виробляється в результаті перетравлення їжі організмом, використовується для підтримки постійної температури тіла, для забезпечення нормальної діяльності внутрішніх органів і, особливо, для виконання фізичної роботи.

Правила здорового правильного харчування

Перше - це баланс енергії, тобто, скільки людина з'їла, стільки вона повинна і витратити в процесі своєї життєдіяльності або фізичного навантаження.

Друге - у правильному і здоровому харчуванні повинні міститися всі корисні речовини для організму. Щодня в організм має надходити достатня кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин, води і рослинних волокон. Вуглеводів має бути приблизно 400 грам, білків 90 грам, 70 грамів жиру. Третє, дотримуватися режиму харчування - 3-х або 4-х разове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря).

Бережіть здоров'я!

Збалансоване харчування і регулярна фізична активність – залог здоров'я.

Фізична активність благотворно впливає на серцеву діяльність, кровообіг, систему дихання, зміцнює м'язи, чинить позитивний емоційний вплив.

Шкідливі звички, неправильне харчування і низька фізична активність є основними факторами ризику розвитку хронічних хвороб.

Здоровий образ життя - виграє кожен!

Будьте здорові!

Кiлькiсть переглядiв: 688

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.