Шановні батьки!

У період підйому захворюваності грипу та ГРВІ рекомендується дотримуватись наступних правил.

Рекомендуємо 4 найбільш ефективних способу захисту від грипу в дитячому садку і вдома:

1. Слідкуйте за гігієною рук. Мийте руки водою з милом якомога частіше, особливо після кашлю або чхання. Також ефективними є засоби для обробки рук на основі спирту.

2. Прикривайте рот і ніс паперовою серветкою під час кашлю або чхання. Якщо у вас немає серветки, при кашлі або чханні прикривайтеся ліктем або плечем, а не руками.

3. Залишайтеся вдома, якщо ви чи ваша дитина перехворіли, на протязі принаймні 24 годин після того, як температура спала або зникли її симптоми (і хворий при цьому не приймав жарознижуючих засобів). Для запобігання розповсюдження вірусу захворілий дошкільник повинен залишатися вдома.

4. Усі члени родини повинні зробити щеплення від сезонного грипу, як тільки надійде відповідна вакцина. Якщо епідемія грипу прийме більш серйозні масштаби, батькам слід вжити таких заходів:

- Продовжте час перебування хворих дітей вдома, але принаймні на 7 днів, навіть у тому випадку, якщо стан хворого поліпшиться раніше. Тим, хто хворіє довше 7 днів, слід залишатися вдома протягом принаймні 24 годин після повного зникнення симптомів;

Щоб підготуватися до сезонного грипу навчального року, слід вжити таких заходів:

- Подумайте як забезпечити догляд за дитиною вдома, в разі якщо вона захворіє;

- Будьте готові стежити за станом здоров'я хворої дитини та інших членів сім'ї: перевіряти температуру і наявність інших симптомів грипу.

Визначте чи маються у вашому будинку діти, які схильні до підвищеного ризику ускладнень грипу та обговоріть зі своїм лікарем, як ви можете вберегти своїх дітей від грипу в майбутньому сезоні. У число дітей, схильних до підвищеного ризику ускладнень грипу, входять діти у віці до 5 років і діти, які страждають хронічними захворюваннями, такими як астма і діабет.

На час лікування виділіть окрему кімнату для хворих членів сім'ї.

Перевірте список контактних телефонів для зв'язку в екстрених ситуаціях (телефон виклику лікаря з дитячої поліклініки, телефон дитячого садка).

Підберіть ігри, книги, відеодиски та інші речі, необхідні для розваги в колі сім'ї на випадок, якщо ваша дитина захворіє і буде змушена залишатися вдома.

Поговоріть з представниками адміністрації дитячого садка про їхні плани на випадок пандемії або екстреної ситуації.

Звертаємо Вашу увагу!

При перших ознаках респіраторного захворювання необхідно залишити дитину вдома і викликати лікаря додому.

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.