Шановні батьки!

Ні для кого не секрет, що харчування дітей в дитячих садках нашого міста бажає бути кращим. З причини недостатнього фінансування харчові норми виконуються в неповному об’ємі. Не зважаючи на обмежений асортимент продуктів, ми урізноманітнюємо щоденне дитяче меню, готуємо смачні страви. Важливо те, що діти отримують свіжоприготовлену їжу (чого гріха таїти, вдома дітям часто пропонується їжа, розігріта в не дуже корисних мікрохвильових пічках). Для того, щоб харчування ваших дітей було повноцінним, пропонуємо вам рецепти дитячих страв з простих, корисних, доступних і недорогих продуктів. Додайте до них фантазію, творчість, любов і ваші «кулінарні шедеври»будуть смачними і не залишать слідів на тарілках.

Смачного вам!

«Сніжинка»

Нам знадобиться:

100-150 г свіжоприготовленої манної каші;

2 волоських горіхи й кілька родзинок.

Очистіть кілька волоських горіхів. Розділіть їх на шматочки та викладіть на сніжинку.

/Files/images/novini/shef-kuhar/1.jpg

Вимийте й підсушіть родзинки. Прикрасьте теплою манною кашею намалюйте сніжинку. Для цього в ложечку наберіть «снігової фарби» і потроху виливайте її на тарілку, і створюючи малюнок.

/Files/images/novini/shef-kuhar/2.jpg

Напевно, кожен дорослий пам'ятає, як у дитинстві його зму­шували їсти певні страви. Особли­во яскраво пригадується нена­висна манна каша, яку через силу доводилося вштовхувати в себе щоранку! Але згадайте іншу кар­тинку з дитинства, як нудна манна каша швидко зникала в нас у роті, щойно мама своєю чарівною лож­кою малювала на ній вічка, носик і ротик... І на звичній манній каші з'являлося веселе обличчя. Ми пропонуємо вам разом з дитиною виявити творчість і фантазію, ма­лювати манною кашею й створити чудові їстівні малюнки.

/Files/images/novini/shef-kuhar/3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.