Веселі забави з МАЛЮКОМ

«НА ХОДУ»

Якщо ви йдете кудись разом з дитиною і не знаєте , чим зайнятися , то вам можуть стати в нагоді ці чудові ігри « на ходу». Навіть якщо треба буде пройти велику відстань , ви зовсім не помітите , як швидко пролетить час . А головне - весело!

1. ПЕРША І ОСТАННЯ БУКВА

Перший учасник загадує слово , другий учасник повинен на останню букву придумати своє слово . У грі використовуються іменники в однині, а також імена , назви , клички тварин . Наступний або перший гравець продовжує гру придумуючи слово на останню букву від слова попереднього гравця .

2. УГАДАЙ ЦИФРУ

Загадуєте число від 1 до 10. Вгадуємо з трьох спроб . Приміром , загадали число 7 .

дитина - 5

мама - більше

дитина - 8

мама - менше

дитина - 7

мама - Вгадав ! Твоя черга загадувати .

3. ПРО ЩО МОВА?

Потрібно відгадати з трьох підказок слово . Приміром , загадуєте слово « трава ». Перша підказка « зелена ». Другий учасник повинен сказати одне слово . Якщо не відгадав , друга підказка « росте ». ... Підказкою може бути тільки одне слово (до словосполучення ) . Гра продовжується до трьох підказок.

4. КРОКИ

Хто швидше дійде « ліліпутами » - це маленькі кроки , коли ви йдете приставляючи до носка п'ятку . Вибираєте ціль, наприклад , червону машину або стовп . І хто дійде швидше ліліпутами до цілі. Або у кого ліліпутів більше до заданої цілі.

Інший варіант , йдемо великими кроками до цілі. Хто швидше дійде або у кого кроків більше-менше до цілі.

Можете « пророкувати » скільки кроків до цілі. Приміром, ви сказали 10 , дитина 15. Проходьте потрібну відстань і переможець той, хто вгадав кількість кроків .

5. ЗНАЙДИ СВОЮ ЦИФРУ

Загадуєте будь-яке число (від 0 до 9) ви і дитина , у кожного своє число . І протягом всієї дороги шукайте своє число скрізь: в номерах машин , на будинках , на рекламах тощо. Перемагає той, у кого кількість знайдених цифр більше.

6. Пригадайте з ЯКОГО МУЛЬТФІЛЬМУ

По черзі згадуєте уривок з мультфільму (кілька слів , пропозиція або уривок з пісні ) і інший повинен відгадати , з якого це мультфільму . Гра весела і захоплює надовго.

7. КОЛІР МАШИНИ

Кожен вибирає собі колір і рахує, скільки машин з таким кольором він побачив. В кінці гри перемагає той, у кого кількість машин свого кольору більше.

8. ПОДАРУНОК

У цій грі розвивається фантазія . Уявляєте , що у вас в руці подарунок . Виставляєте вперед руки , ніби тримаєте його (можна навіть трохи зігнутися під його вагою ) . І говорите дитині « дарую тобі подарунок , розверни і подивися , що там ». Передаєте подарунок . Дитина вже посміхаючись приймає його і робить вигляд , що розпаковує і дивиться на вас , очікуючи , що ж ви скажете ( що поклали в « коробочку » ?). Тут ви можете фантазувати від смішного (це смішна муха , яка буде тебе лоскотати або це тістечко , але його не можна з'їсти - воно дерев'яне , до звичайного (це тобі велосипед тощо). Дитина у відповідь теж захоче вам щось подарувати і гра продовжиться в обміні « подарунками ».

9. Я ВТРАТИВ

Якщо ви йдете додому або туди , де ваша дитина вже бувала , можете пограти в гру « я загубилася» . Скажіть йому , що забули дорогу до будинку (або до іншого місця ) . Дитина спочатку не повірить , а ви наполягайте , що загубилися і забули . Дитина одразу відчує , що може допомогти мамі і з радістю поведе відомим їй шляхом , як велика .

10. ЗАКРИТИ ОЧІ

Дитина закриває очі , а ви її ведете за руку , попереджаючи про небезпеки на дорозі : « обережно , яма» , « обережно , тротуар » тощо. Можна іноді жартувати , попереджати про небезпеку , хоча її не буде. Така гра розвеселить будь-якого!

11. Продовжити КАЗКУ

Кожен учасник вимовляє одне речення. Намагайтеся складати казку , причому один може все в смішне русло переводити , а другий в серйозне . Від цього казка вийде ще краще і цікавіше!

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.