Обводки для дітей

Прості і барвисті обводки для дітей, призначені для діток, як найменших, так і старших.

Намалювати точки божим корівкам, домалювати травичку, намалювати гілочки у ялинки - ці цікаві і в той же час прості завдання (обводки для малюків) дуже корисні і доступні для найменших діток.

Якщо завдання здається занадто складним для дитини, то можна його спростити. Наприклад, не обводити хмаринку, а намалювати тільки дощик, або не обводити божу корівку, а намалювати тільки точки на ній.

Нехай дитина переходить від простого до складного, від того, що у неї виходить. Радіючи своїм успіхам, малюк буде з інтересом виконувати завдання, удосконалюючи свої навички.

/Files/images/psiholog/obvodki/2DSjNpTdLZM.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/2LBWYRkbCwk.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/4eV3ZX1ULK0.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/cb1Ng1OTe0g.jpg /Files/images/psiholog/obvodki/CP56wkUQnLI.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/dBWngcKe55A.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/DE0l3puH_js.jpg /Files/images/psiholog/obvodki/dPJwtRI9mP4.jpg /Files/images/psiholog/obvodki/eaudeL54pMc.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/EUz_l3KFvq8.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/GSy75LgcSQs.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/JE14aZqx2dI.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/jItGHvo46jc.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/JixEkGwbHSQ.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/ketHSGpLX2E.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/Ktxfz3yDZnM.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/OkYBqK4Cpw4.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/qJ9JZHemLag.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/UF-ppO-eQyU.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/upgP3d61rG0.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/x94eUMRyKW8.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/XP9NXmPbXn8.jpg /Files/images/psiholog/obvodki/xwrb-ox6tyg.jpg/Files/images/psiholog/obvodki/zgd5MllbGnk.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 864

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.