Як зробити красивий букет

«Майстер на всі руки» — це про неї, про маму. Вона повинна не просто все вміти, але вміти робити все досконало. Наприклад, швидко спорудити буквально «ні з чого» карнавальний костюм. Або напек­ти млинців до завтрашнього дня. Чи розібратися, як полагодити радіокеровану машинку. Причому слово «швидко» є ключовим.

Іноді мама повинна вміти швидко зробити красивий букет. Просто тому, що зробити його самій наба­гато дешевше, ніж купити в магазині. Прикрасити його за своїм бажанням. Вибрати квіти на свій смак і поєднувати їх, як завгодно.

Лише на перший погляд здається, що це важко. Насправді будь-яка жінка, доклавши трохи зусиль і фантазії, зможе створити маленьке диво.

Квітник у коробочці

Букет у коробці має багато переваг над звичайним букетом. По-перше, він довше зберігатиметься. По-друге, він виглядає дуже сучасно і незвично. По-третє, у ко­робку, окрім квітів, можна покласти подарунок. Розпочнімо з вибору коробки. Дуже цікавими для подарунку є коробки для капелюхів круглої форми. Такий букет є чудовим подарунком для жінок. Ніжна композиція підкреслить уро­чистість моменту.

Також можна використати коробку або малень­ку коробочку квадратної чи прямокутної форми. Зверніть увагу на те, що для такого букету ваза не по­трібна.

Щоб вкласти в коробку з букетиком подарунок, достатньо зробити з картону або декоративно­го паперу перегородку.

Які квіти краще використати для «коробкових» букетів?

Троянди і хризантеми, піони і ро­машки, гвоздики і багато інших квітів матимуть чудовий вигляд у коробці навіть із підрізаними стеблами.

Доповнити композицію можна гілками вічнозелених рослин (туї, ялини), а також гілками кущів із ягодами, коробочками бавовни, листям очерету та іншими незви­чайними рослинами.

Дайте волю своїй фантазії і створіть власний унікальний букет.

Що знадобиться для того, щоб букет у коробці простояв довго?

У магазинах декору або у квіткових магазинах ви можете придбати спеціальну губку, так званий «оазис». Цю губку треба акурат­но вирізати за формою коробки і вкласти в неї. Обрізайте стебла квітів, вибираючи потрібну довжину для вашої композиції. Вставляйте в «оазис» квіти і листя так, щоб букет був досить наповненим і не було видно пропусків між квітками. Згодом ця губка допоможе букету надовго зберегти свою свіжість. Букет, закріплений у губці, можна поли­вати, як квіти в горщику. Звичайно, рано чи пізно він зів'яне, але анітрохи не раніше, ніж звичайний букет.

За бажанням додайте до квітів щось цікаве, наприклад цукерки чи плю­шевих ведмедиків. А можете випекти пряники або тістечка-безе —вони нададуть вашій композиції особливого шарму.

Чи ви коли-небудь бачили букету чашці? Або у кавнику? Такі букети дуже красиві і незвичні. Створюють їх за тим же принципом, що й букети в коробках. Поєднуйте непоєднуване: додавайте в букет фрукти, овочі, цукерки, пряники.

Можете зробити букету відерці і навіть у келиху, цікава ідея—поставити букет замість вази в чобіток. Можете взяти один, якщо ваші діти вже виросли з цієї пари взуття.

Урочистий букет «із родзинкою»

Букети з високих троянд або гладіолусів давно не в моді. Флоризм нама­гається здивувати покупців чимось цікавим. Наприклад, букетами, у яких рослини поєднуються з фруктами й овочами. Використайте овочі і фрукти контрастних кольорів, різноманітних форм. Як їх кріплять до букета? За до­помогою спеціальних тонких і міцних дротів зеленого кольору. Один кінець дроту вставляють в овоч або фрукт, а інший заправляють у букет.

Дитячий букет

Маленькі дівчатка і трохи старші теж люблять отримува­ти в подарунок букетики. їх можна робити не просто уро­чисто-ошатними, але й дуже милими і цікавими.

Можете звернутися до більш класичного, традиційного варіанта. Використайте квіти в одній кольоровій гамі, а упа­кувати їх можна в пакет нестандартної форми.

Ви можете прикрасити букет ім'ям дитини, написаним на прянику або спеціальній табличці.

Стильний маленький букетик

А якщо ви створюєте букет не для урочистості, але як ма­ленький комплімент або як привід поліпшити кому-небудь настрій? Тоді створіть скромний букетик, головне в яко­му — ідея.

Навіть три-п'ять тюльпанчиків, красиво загорнутих у крафт-папір і перев'язаних мотузкою, виглядатимуть стильно.

Добре виглядають у букетах польові квіти. Якщо вам є де їх зібрати, зможете зробити незвичайну квіткову компози­цію, щоб порадувати близьких або знайомих.

У хід піде навіть той «бур'ян», який, на перший погляд, ніяк не може прикрасити букет. Запасіться всіляким сухо­цвітом, як-от пижмо або інші польові квіти, щоб потім вико­ристати їх у своїх букетиках.

Дитячі іграшки доречно використовувати в букеті, який ви хочете подарувати дитині.

Кiлькiсть переглядiв: 371

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.