ТОП-7 САЙТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ МАЛЮКІВ

У наш час дітей виховувати і навчати здорово і цікаво. Для батьків, які серйозно захоплені дитячим розвитком, придумано стільки всього корисного! І це не лише книги. Останнім часом дуже багато інтернет-ресурсів створе­но спеціально для того, щоб займатися з малюками, а також для того, щоб дитина могла сама, без участі доросло­го, дізнаватися щось нове і цікаве, тренувати читання і лічбу, розвивати логічне мислення. Ми спробували виділити декілька найкорисніших і найбільш якісних сайтів, які допоможуть вам не лише зацікавити і розважити своїх малюків, але й зробити істотний внесок у дитячий розвиток і підготовку до школи.

/Files/images/metodforum/dc2a1cb1c17e974.jpg

САЙТ«ФІКСИКИ»

http://www.fixiki.ru

Виявляється, «Фіксики» — це не лише мультфільми, у яких дітям пояснюють, як усе на­вкруги влаштовано. Це ще і безліч розвивальних ігор, веселі пісеньки «фіксиспіванки» і навіть ціла наука — фіксологія. На сайті можна знайти все, що захочете. Звісно, про фіксиків. А хто вони такі? Не знаєте? Тоді заходьте на сайт.

/Files/images/metodforum/ba5c5d6f01db726bcdfae47554552e59.png

ДИТЯЧИЙ ІГРОВИЙ ПОРТАЛ «ИГРАЕМСЯ»

http://www.igraemsa.ru

На цьому дитячому порталі ви знайдете безліч розвивальних ігор різного рівня складності. Малюк навчиться розрізняти кольори, виключати зайве, зіставляти предмети за величиною і формою. Тут є ігри для роз­витку пам'яті та уваги, пазли для логічного мислення, розфарбо­вування, які потренують моторику малюка, а також математичні ігри. Усі завдання добре промальовані, виконані методично правильно і враховують особливості віку дошкільнят. Голосо­ва інструкція до завдань дозволить дітям грати самостійно. Усі інструкції зрозумілі та прості.

/Files/images/metodforum/вечір.jpg

ДИТЯЧА ІНТЕРНЕТ-ГАЗЕТА «КАЗКОВИЙ ВЕЧІР»

http://kazkovy.com.ua

Чого тут тільки немає! І загадки, і веселі вірші, і казкові історії, й оповідання про тварин. Загалом, усе, що треба до­вго шукати і придумувати, автори цього порталу зібрали на одному сайті.

/Files/images/metodforum/i.jpg

САЙТ РОЗВИВАЛЬНИХ ІГОР «ЛАДУШКИ»

http://ladushki.ru

На цьому сайті ви знайдете відмінні розвивальні ігри, які допомо­жуть вам навчити дитину рахувати і читати. Ігри озвучені, букви і цифри великі та смішні. Тут також є розфарбовування і відео інструкції до виробів для малюків.

/Files/images/metodforum/4a5ac1e90912.png

САЙТ — КАЗКОВА БІБЛІОТЕКА «ХОБОБО»

http://www.hobobo.ru

Казки і міфи народів світу, аудіоказки, а ще багато-багато високоякісних оцифрованих діафільмів. Цей сайт став переможцем у номінації «Найкращий дитячий сайт». Методичні центри зараховують його до переліку рекомендованих для дітей і батьків.

/Files/images/metodforum/Kkbt8Mq.png

САЙТ ІЗ ЗАХОПЛИВИМИ НАУКОВИМИ ЕКСПЕРИ­МЕНТАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ «СИМПЛ САЙНС»

http://simplescience.ru

Усі досліди, описані на сайті, можна повторити в домашніх умовах. Або переглянути відео на сайті. Прості і зрозумілі пояснення, використання доступ­них предметів і матеріалів, широкий діапазон тем — що ще потрібно для батьків, які хочуть залучити своїх малюків до великої науки?

/Files/images/metodforum/getImage.png

ДИТЯЧИЙ ПОРТАЛ «ЧУДО-ЮДО»

http://chudo-udo.com/

Окрім пісеньок і дитячих розвивальних презентацій на цьому порталі розміщено безліч кросвордів і головоломок на різні теми. Для тих, хто вже вчиться писати, подані про­писи. Мами і татусі, які вважають, що роз­виток дітей — це найважливіша справа на світі, знайдуть на сайті «Чудо-юдо» багато чого корисного.

Кiлькiсть переглядiв: 372

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.