Шановні мами!


Наближається наше з вами свято, свято краси і ніжності - 8 Березня. Давайте як слід підготуймося до нього.

/Files/images/konsultu_metodist/facelift-1.jpg

РЕЦЕПТИ НЕЗЕМНОЇ КРАСИ

Матусям важливо гарно виглядати. На всі 100, або навіть на всі 200 %! Це для них навіть, можливо, важливіше, ніж бути, І наприклад, дуже розумними або дуже успішними. Чому? Пояснюємо. Незважа­ючи на втому й проблеми, незважаючи на всі турботи, мама повинна бути не тільки акуратною й доглянутою.

Вона має бути дуже гарною. Тому що:

- гарною мамою дитина пишається;

- на гарну маму завжди праг­не бути схожа дочка;

- гарна мама й сама почувається упевненіше;

- у родині завжди мен­ше конфліктів, якщо мама відмінно виглядає, тому що татові дуже приємно диви­тися на гарну маму, а сперечатися й сваритися з нею не хочеться.

«Та коли мені за собою стежити?», «Малюк віднімає в мене увесь час», «Це раніше я могла, а тепер...», «Не до краси стало після народження дитини», «А спробуй добре виглядати, якщо в тебе діти й робота». Що це за фрази? Це саме ті слова, які мама не повинна говорити. Адже жодна завантаженість, жодні проблеми не дають мамі права виглядати погано.

Отже, у завданні є: часу катастрофічно бракує, засоби іноді обмежені, мама в собі не впевнена.

Усі рецепти краси, що ви тут знай­дете, саме для такої ситуації. І не шу­кайте рецептів освіжаючих масок або правильного створення макіяжу, тому що не вони є джерелом вашої краси. Сьогодні ми використовуємо зовсім інші секрети.

РЕЦЕПТ №1.

СЯЮЧІ ОЧІ

Часто в жіночих романах пишуть: «Її очі сяяли від щастя». Але такого ефекту неможливо досягнути жодними надсучасними краплями або косметикою. Секрет полягає зовсім в іншому. Яскраві очі, що випромінюють тепле світло, бувають лише тоді, коли ви налаштовані позитивно, а не перебуваєте в похмурому або пригніченому настрої. Коли на ваших губах сяє посмішка. Такий особливий погляд можна навчитися створювати. Подумайте про щось гарне, про те, що вас радує, смішить, викликає позитивні емоції.

А тепер уявіть, що ви милуєтеся - гарною квіткою, ранковим світанком, - фотографією свого малюка. Намагайтеся розслабити м'язи обличчя. Відчуйте кожен м'яз, кожну складочку. Переконайтеся, що ніде не залишилося ані зморщечки, ані скутого м'яза. Згадайте що-небудь смішне, веселе. Зверніть увагу на те, що зараз вам захотілося посміхнутися. Щойно ви посміхнулися, ваші очі трішки зіщулилися. Намагайтеся зафіксувати у своїй свідомості цей стан. Повертайтеся до нього щоразу, коли почуваєте, що настрій на нулі, погляд пригнічений і нічого не хочеться.

РЕЦЕПТ №2.

ГОРДОВИТА ПОСТАВА

Над поставою варто попрацювати особливо. Розвернуті плечі, піднята голова, вільні, нескуті рухи рук, легка хода — саме така «мова» тіла викликає симпатію в співрозмовника, розташовує до себе, робить образ людини гармонічним. Але ж кра­ca і є тією самою гармонією, якої ми прагнемо. Недостатньо просто говорити собі: «не сутулься», «розверни плечі», «підніми голову». М'язи мають бути готовими втримувати тіло, не давати йому згинатися.

Займіться фітнесом, шейпінгом, танцями, загалом, тим, що допоможе вам натренувати своє тіло й зробити його гнучким і сильним.

Відмінна вправа — «ходьба із книгою на голові», коли людина кладе собі на голову досить важкий том і ходить із ним так, щоб книга не впала. Завдяки тому, що - книга не закріплена і ось-ось може впасти, доводиться не тільки рівно тримати лову й розвернути плечі, але ще й ходити рівномірним, спокійним, «королівським» кроком.

Гляньте на себе з боку, наприклад, попросіть когось зняти вас на відео. Усі огріхи своєї постави й ходи ви помітите відразу. І будете знати, над чим необхідно попрацювати,

РЕЦЕПТ №3.

ЗАГАДКОВИЙ АРОМАТ

Ще одна не менш важлива складова образу гарної мами, яку слід обов'язково взяти до уваги. Зверніть увагу на те, як діти люблять пригорнутися до мами й заритися носиками в мамине запашне волосся. Адже в них дуже сильно розвинений нюх.Приділіть час вибору аромату. Спробуйте кілька варіантів, щоб знайти той, що ста­не саме вашим неповторним секретом. Не піддавайтеся на хитрощі реклами. Шукайте «свій» запах — той, що викликає у вас приємні почуття, робить вас легкою, загадковою Не захоплюйтеся, адже якщо на вас занадто багато парфумів, це може дратувати оточуючих. Звертайте увагу на те, як реагує оточення на ваш новий аромат.

РЕЦЕПТ №4.

УПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ

Добре, якщо вона є. Але частіше є так: сама собі ти здаєшся не занадто розумною, вродливою, гарною матір'ю або дружиною. Але впевненість у собі можна... виростити. Так, як ми вирощуємо прекрасну квітку. Спочатку проведемо невеликий тест. Потрібно написати два «стовпчики»: десять своїх негативних рис і десять позитивних. До якого зі стовпчиків відразу потягнулася рука? Невпевнені в собі люди, які мають занижену самооцінку, відразу ж намагаються назвати свої недоліки. Недоліків є відразу десять, а над позитивними рисами ви надовго замислилися? Є над чим працювати.

А тепер вправи:

Напишіть маленьке есе про свої гідності. Уявіть, що ви — це не ви, а людина, яка розповідає про вас, відрекомендовує вас новому роботодавцеві, називаючи всі ваші гідності. Розповідайте про себе нібито «з боку», не забуваючи щиро хвалити й рекламувати себе. Виберіть свої вдалі, на ваш погляд фотографії та повісьте їх на видноті. Розглядайте їх, відзначайте свої найпривабливіші риси,

Згадайте п'ять найкращих своїх учинків, що зробили вжитті.

Мабуть, на цьому варто зупинитися. Хоча на світі знай­деться ще чимало рецептів кра­си, але все-таки ці чотири є найголовнішими, тому що вони створюють не тільки зовнішню, але й внутрішню красу. Будьте гарними завжди!

Шановні тата!


Зробіть маленький подарунок вашим дружинам. Вивчіть з вашим сином чи донькою маленький вірш і порадуйте ним на свято вашу половинку.

Дарунок

Я сьогодні знаєте, що оце зроблю?

Я скажу матусі, що її люблю.

Буде для матусі ще один дарунок —

Від усього серця ніжний поцілунок!

Все починається з мами

Якщо говорити між нами — то все починається з мами.

І казочка перша у світі, і сонячна подорож в літо,

Найперші, легенькі сніжинки, і сяюча диво-ялинка!

Від мами — і літери, й слово, і зроблена разом обнова.

Якщо говорити між нами.

То все починається з мами!

Підсніжник

Дивувався кіт, як міг — вчора був в городці сніг!

А сьогодні, як на те — дивна квіточка росте.

Біла-біла, пахне ніжно, звуть ту квіточку

Підсніжник. Ця весняна красота

Геть розчулила кота. На тину сидить, муркоче,

Навіть в хату йти не хоче!

Кiлькiсть переглядiв: 364

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.