Зміни у Законі України "Про дошкільну освіту", щодо обов'язкового отримання дошкільної освіти підкреслюють її важливість у державній сис­темі освіти на шляху формування життєздатної, творчої особистості. Якісна освіта, що відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти, може бути надана дитині дошкільними навчальними закладами або фізичними особами з відповідною вищою педагогічною освітою та ліцензією на право надання освітніх послуг у цій сфері за умови тісної педагогічної взаємодії з сім'єю.

Для дітей дошкільного віку першими і головними вихователями є бать­ки, від виховного впливу яких залежить повноцінний розвиток і становлення дитини як особистості. Саме батьки закладають основи фізичного, психічно­го, морального та інтелектуального розвитку дитини, забезпечують захист від негативних впливів довкілля.

Дошкільний навчальний заклад, як і всі інші соціальні інститути, покликаний допомогти, підтримати, спрямувати та на професійному рівні доповнити розвивальну та виховну діяльність сім'ї.

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.