Любов купити неможливо

/Files/images/konsultu_metodist/1417859437_schastlivaya-semya-deti-i-roditeli.jpg

Кожна ма­ма знає, як непросто хо­дити по ма­газинах із маленькою дитиною. Особливо коли на по­лицях стіль­ки всього нового, ціка­вого, яскра­вого і такого «необхідно­го» малю­ку. «Хочу!» і «Купи!» — ці два слова, мов закли­нання, пос­тійно повто­рює маля.

І мало кому з батьків удається уникнути іс­терик, пояснивши, що така сама іграшка чекає його вдома, що у мами не вистачає грошей, зреш­тою, твердо сказати: «Ні!» Як правило, з магазину малюк виходить пере­можцем, із бажаною річ­чю у руках.

На думку вчених, 60 від­сотків батьків купують ді­тям іграшки за першою вимогою, не чекаючи для цього якоїсь події чи доки малюк заслужить їх своєю поведінкою та вчинками. Чому? Одні бояться роз­чарувати дитину, інші пе­реконані, що незалежно від матеріальних статків та можливостей у неї повинні бути іграшки, як у ровес­ників. Учені назвали таких батьків «поколінням над­то поступливих батьків». Вони дійшли висновку, що нині дорослі балують своїх дітей значно більше і частіше, ніж було раніше. Найперше це пов'язано з розвитком ринку дитячих товарів. Адже вибір іграшок нині значно ширший і різ­номанітніший, тож дитячі бажання постійно зроста­ють.

По-друге, батьки та­ким чином намагаються приглушити почуття про­вини за те, що так мало ча­су приділять своїм дітям, адже більшу його части­ну змушені проводити на роботі. Проте хоч скільки б ігра­шок було у дитини, най­більша радість для неї — коли мама й тато поряд. Жодна лялька, машинка чи будь-яка інша, навіть найдорожча, найгарніша іграшка не замінить ва­шої любові та уваги.

Тож постарайтеся хоч на годину-другу відкласти всі свої справи і присвятити цей час своєму малюку! Адже кожна дитина мріє про це!

Кiлькiсть переглядiв: 457

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.